Po smrti Dušana Konde odprta žalna knjiga, v torek žalna seja
Ob smrti Dušana Konde bo na celjski Špici do ponedeljka odprta žalna knjiga, v torek bo tudi žalna seja svetnikov Mestne občine Celje.
»Ob slovesu Dušana Konde, prejemnika srebrnega celjskega grba, smo skupaj s Kajak kanu klubom Nivo Celje na Špici odprli žalno knjigo, v katero lahko občanke in občani zapišete svoje misli, spomine in izraze sožalja,« je sporočila Mestna občina Celje.
"Žalna knjiga bo na Špici odprta do ponedeljka, 8. junija. V torek, 9. junija, pa od 9. ure dalje na Mestni občini Celje," pravijo na celjski občini.
Pogreb Dušana Konde bo v ponedeljek, 8. junija, ob 15. uri na celjskem pokopališču. Mrliška vežica bo odprta od 12. ure.
V torek, 9. junija, pa bo žalna seja svetnikov Mestne občine Celje.

»Dušan Konda je s svojim delom, predanostjo in vizijo pomembno zaznamoval razvoj slovenskega kajakaštva ter športnega in družabnega življenja v Celju. Njegov prispevek bo ostal trajen del zgodbe našega mesta,« še dodajajo na celjski občini.
Prijavite se na e-novice in bodite vedno na tekočem z novicami, dogodki in zgodbami iz vašega okolja.